Chalupa Na špici

Rekreační objekt se nachází v klidné a malebné obci zvané Oudoleň. Nadmořská výška je 580 m. Leží na hranici chráněné krajinné oblasti Železné hory a Žďárské vrchy nedaleko Havlíčkovy Borové. Objekt se skládá z několika na sobě nezávislých budov. V objektu máte k dispozici relaxační místnost (vířivka se saunou), kulečník, fotbálek, dětský koutek v letních měsících bazén. V obci je obchod a restaurace. V létě je k dispozici letní koupaliště, které je vzdáleno 100 metrů a další ve vzdálenosti 500 metrů. V letních měsících je vždy čisté a s kvalitní vodou. Ve vzdálenosti 50 metrů od chalupy je  hřiště na veškeré míčové hry. Přibližně 15 km od objektu je golfové hřiště, jízdárna, koupaliště a sjezdovky. V těsné blízkosti chalupy jsou rozsáhlé lesy, vhodné k romantickým procházkám, sběru lesních plodů a hub. Lesy jsou dále protkány turistickými a cyklistickými stezkami. V zimních měsících jsou tyto stezky vhodné k běžeckému lyžování. Jsou strojově upravované! Dále lze využít v zimních měsících stadión s přírodním ledem s neomezeným přístupem. Ve vzdálenosti 10 km jsou 3 lyžařské vleky + 1 dětský vlek, zimní stadión a krytý plavecký bazén. Další lyžařské vleky v blízkosti. Objekt je vhodný jak k aktivnímu odpočinku tak k wellness pobytu nebo romanické dovolené. Rádi Vám splníme a zařídíme program dle Vašeho přání.

Ubytování na chalupě

Chalupa k pronájmu poskytuje možnost ubytování pro 2 až 16 osob v celkem 6  částech chalupy.  Pronájem celé části chalupy pro 2, 4, 8, 10, 12 nebo 116 osob. Každá část chalupy má svůj vlastní vchod, svoje vlastní sociální zařízení, kuchyň nebo kuchyňský kout. Chalupa má novou společenskou místnost pro 20 osob. Chalupa má oddělenou část, kde je dalších 6 pokojů s vlstním sociálním zařízením (dalších 16 osob).

Apartmány:
Apartmán `1` má manželské lůžko pro  2 osoby. Apartmán má svoje sociální zařízení a kuchyňský kout, který je společný s apartmánem číslo 2.
Apartmán `2` má manželské lůžko pro  2 osoby. Apartmán má svoje sociální zařízení a kuchyňský kout, který je společný s apartmánem číslo 1.

Apartmán `3` má manželské lůžko pro  2 osoby. Apartmán má svoje sociální zařízení a kuchyňský kout. Lze přidat 2x přistýlku.
Apartmán `4` má 1x ložnice s manželským lůžkem + 2 lůžka (celkem 4 lůžka), obývací pokoj (manželské lůžko - rozkládací manželské lůžko), z kterého je vstup na terasu, kuchyň a svoje sociální zařízení. Momentálně tento apartmán není možné pronajmout!
Apartmán´5´ má manželské lůžko pro  2 osoby. Apartmán má svoje sociální zařízení a kuchyňský kout.

Apartmán ´6´ má 2x manželské lůžka pro  4 osoby. Apartmán má svoje sociální zařízení a kuchyňský kout.

Apartmán ´7´ má manželské lůžko pro  2 osoby. Apartmán má svoje sociální zařízení a kuchyňský kout.

Další pokoje mají své sociální zařízení a společnou kuchyň.

Sociální zařízení:
Každý apartmán či pokoj má svoje sociální zařízení - WC, sprchový kout a umyvadlo.

Vytápění:
Objekt je vytápěn ústředním topením pomocí plynového kotle.

Doprava, parkování:
Vlastním automobilem do obce Oudoleň, parkováí pro 6 aut, autobusem, zastávka 20 m od objektu, vlakem cca 5 km od objektu.

Stravování:
Vlastní vybavené kuchyně v každém objektu, společenská místnost s posezením (varná konvice, mikrovlná trouba, plotýnka). Obchod a restarace je vzdálena 300 metrů od rekreačních objektů. Po domluvě lze zajistit snídaně, obědy a večeře.

Regenerační místnost:
Regenerační místnost je vybavena vířivou vanou a saunou. Zařízení si obsluhuje každý host sám dle pokynů. Vstup je na vlastní nebezpečí. Každý host je povinnen po sobě tuto místnost uklidit, aby jí mohl využít někdo další.